Czechowice-Dziedzice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
79 000 PLN
Powierzchnia
1 030 m2

Wyjątkowe miejsce na Twoją inwestycję!

Niesamowita bliskość miasta, bardzo dogodny wyjazd w kierunku Bielska-Białej oraz Czechowic-Dziedzic, a jednocześnie bujna zieleń zapewniająca poczucie odcięcia od aglomeracji.

Oferta obejmuje cztery sąsiadujące ze sobą działki, idealne pod niewielką inwestycję - małe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych, na które są wydane Warunki Zadudowy (łącznie 5 domów).

Powierzchnie działek:

- 1030 m2
- 1183 m2
- 1355 m2
- 1758 m2

Dojazd do działek drogą gminną asfaltową, oraz udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej (dla działek w drugiej linii zabudowy).

Media:
- woda
- prąd
- gaz
w drodze gminnej

Chcesz się dowiedzieć więcej lub zapoznać się z dokumentacją?
Zadzwoń!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
MARIOLA SŁOWIK

MARIOLA SŁOWIK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK WIOLETTA BARANEK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FORUM NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK WIOLETTA BARANEK z siedzibą przy PLAC TARGOWY 14, 43-200 PSZCZYNA (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fn-slask.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu