Finansowanie

POŚREDNICTWO FINANSOWE

Ekspert finansowy – Judyta Piechaczek

Wybór korzystnego kredytu hipotecznego nie jest łatwy a duża ilość ofert utrudnia poruszanie się po rynku usług finansowych i podjęcie właściwej decyzji. Należy pamiętać, że oferty banków różnią się między sobą diametralnie. Czy koszt kredytu jest jedynym parametrem podlegającym ocenie? Oczywiście, że nie. Każdą ofertę kredytową należy rozpatrzyć indywidualnie.

W związku z tym, że współpracujemy z ponad 20 bankami, wspólnie wybierzemy dla Państwa najkorzystniejszy kredyt hipoteczny z uwzględnieniem Państwa oczekiwań w zakresie: prowizji, oprocentowania, długości okresu kredytowania, wysokości raty czy rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO). Z tego powodu warto zaufać osobom z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Do tej pory udzieliliśmy ponad kilkuset kredytów sięgających jednostkowo nawet kwoty kilkunastu milionów złotych. Wiemy na jakie parametry należy zwracać uwagę, aby uniknąć przypadkowego wyboru. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie i dopełnić w Państwa imieniu wszelkich formalności bankowych.

Ponadto przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości proponujemy całkowicie bezpłatną pomoc w bieżącej analizie potencjału inwestycyjnego (w tym ocena zdolności i wiarygodności kredytowej) pod kątem pozyskania kredytu na wiele miesięcy przed złożeniem wniosku. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem mieszkania lub domu to właśnie jest to dobry moment na spotkanie z nami. Pośpiech w podejmowaniu decyzji mieszkaniowych może mieć negatywne konsekwencje i w efekcie zakończyć się realną stratą finansową (np. utratą zadatku). Dlatego bezpieczeństwo transakcji jest dla nas najważniejsze. Przykładamy również ogromną wagę do zmniejszania dotychczasowych zobowiązań kredytowych dzięki kredytom konsolidacyjnym. Oferty kredytowe są zmienne w czasie więc nie należy o tym zapominać.

Oprócz wymienionych kredytów hipotecznych oraz konsolidacyjnych zapraszamy również do współpracy w zakresie pozyskania:

– kredytów gotówkowych
– kredytów dla firm (obrotowe oraz inwestycyjne)

Zapraszam do współpracy!

http://judytapiechaczek.pl/